Vitajte na našej stránke,
Vždy pracujeme na niecom novom a netradicnom. Každý projekt je pre nás výzvou nielen pre nás samých ale i pre okolie a trh na ktorom pôsobíme. Na to aby sme mohli naše vízie a projekty realizovat v sú potrebné znalosti a hlavne spolupráca odborníkov, nadšencov, firiem a inštitúcii. Radi by sme Vám predstavili niekolko našich projektov ktoré na našej farme realizujeme alebo budeme realizovat. Radi privítame Vašu spoluprácu pre realizácii našich projektov a veríme že získame nielen partnerov ale casom i priatelov.

Hlavným pripravovaným projektov je projekt FARMÁRSKY NOVÍN. Projekt je zameraný na sprostredkovanie informácii zo slovenského vidieka. radi by sme sprostredkovali nielen informácie o akciách organizovaných na vidieku farmármi, obcianskymi združeniami ale i mestami a firmami Chceme ukázat vidiek taký aký je a hlavne, že „Vidiek žije? .

Hladáme dopisovatelov, spolupracovníkov, farmy, farmárov ktorí chcú predstavit svoju farmu, skrátka každého kto vie a má záujem propagovat vidiek ci písat odborné clánky.

CESNAK - zdravie z nášho vidieka. V spolupráci z obcianskym združením SLOVENSKÝ CESNAK pracujeme na návrate cesnaku nielen na naše polia ale i do našich kuchýn. Na našich poliach nájdete zaujímavý sortiment cesnakov. Pocas sezóny Vám vieme ponúknut zelený cesnak, cerstvý cesnak, sušený cesnak ale môžete ochutnat i cesnak zaváraný vo víne ci sušený cesnak.

Hladáme odberatelov zeleného, cerstvé a sušeného cesnaku, výrobkov z cesnaku a rôznychcesnakových dekorácii. Okrem toho ponúkame odborné prednášky o pestovaní cesnaku

DOMÁCA LEKÁREN. Zmyslom projektu je aktívnejšie podporit využívanie prírodných zdrojov – liecivých rastlín a obmedzit používanie synteticky produkovaných liekov. Je nám jasné, že, prírodné zdroje nedokážu vyliecit každú chorobu a nie sú univerzálnym liecivom. Je však iste, že dokážu pomôct pri mnohých problémoch a sú omnoho šetrnejšie a priaznivejšie k nášmu organizmu ako synteticky vyrábané lieky .

Na našej stránke nájdete nielen recepty a postupy ako tieto prírodné zdroje využívat ale budete si môct zakúpit i  sortiment liecivých rastlín, ktoré si môžete vysadit v záhrade využívat vždy podla potreby. Chcete nám pomôct s propagáciou ci distribúciou, privítame Vašu spoluprácu

V súcasnosti pripravujeme i dalšie projekty ako

Máte chut sa zapojit, máte nápad a ci víziu, kontaktujte nás.

BIOKONZULT® plus s.r.o.
Dolné Srnie 119, 916 41
ICO: 45 380 716
DIC: 202 297 1632
IC DPH: SK 202 297 1632

Kontakt:
tel.: 0905/440 804
email.: info@biokonzult.sk